الگو ریتم های گوگل چطوری کار میکنند؟

امروز میخوایم در مورد الگوریتم های گوگل صحبت کنیم . اساس کار گوگل مبتنی بر رضایت کاربران هسش و هرچقدر کاربران از سایت شما رضایت بیشتری داشته باشند رتبه شما بهتر خواد بود . ولی خب گوگل از کجا این رو میفهمه ؟ با کمک الگوریتم های پاندا و پنگوئن . سه اصل مهم که به ترتیب شامل ماندگاری در سایت ، جلوگیری از فرار کار بران و کمک به گردش کاربران در سایت  ملاک های گوگل برای بهتر کردن رتبه سایت شماست . 

برای به دست آوردن این ویزگی ها میونیم از راه های زیر کمک بگیریم : 

1. افزایش سرعت بار گزاری سایت :

 هرچی سرعت بارگذاری سایت شما بالاتر باشه قطعا کار بران از سرعت بالای سایت شما رضایت بیشتری خواهند داشت . 

2. استفاده از منوی ابشاری : 

منوی ابشاری کمک میکنه تا کاربران نیاز خودشون رو سریعتر پیدا بکنن و بهتر بتونن به مطلب مورد نیاز خودشون برسن . 

3. قرار دادن نظرات کاربران : 

 هرچه نظرات کاربران بیشتر و مثبت تر باشه ، کار بران جدیدی که به سایت شما ماجعه میکنن با اطمینان بیشتری به سایت شما مراجعه میکنن و رتبه شما در سرچ های کار بران بالاتر خواهد بود .

4. لینک داخلی : 

برای اینکه کاربران بیشتر در سایت شما یمونن و گردش بکنن از مطالب مشابه زیادی در سایت تون و در بین و بعد و قبل مقالتون استفاده بکنید تا کار بران بیشتر در سایت شما باقی بمونن 

 

درباره طراحی وب نت کار

  • طراحی وب سایت اختصاصی، تضمینی برای مشتری بیشتر و ضریب سود هر شغل نسبت به رقبا است. گسترش هر زمینه کاری در مناطق بزرگ جغرافیایی و کاهش  هزینه های کاری و سرعت فروش 24ساعته به مشتری بدون وب سایت تقریبا امکانپذیر نیست. طراحی یک وب سایت خوب پرستیژ و اعتبار شما و اعتماد مشتری  را به شدت افزایش می دهد.