آیا من برای کسب و کار به وب سایت نیاز دارم؟

چقدر طول میکشد تا یک وبسایت 5 صفحه ای را ایجاد کنید؟آیا من برای کسب و کار به وب سایت نیاز دارم؟بله معلومه که نیاز دارین!!!

 

پیشنهاد می شود مطلب : چقدر طول میکشد تا یک وبسایت ۵ صفحه ای را ایجاد کنید؟ را قبل از این مطلب مطالعه کنید.

بزارین یکم مسئله رو روشن تر کنم براتون.

داشتن وب سایت باعث میشه که مشتریان جدیدی رو به سمت خودتون جذب کنین، بهتر دیده بشین و در نتیجه میتونین فروش بهتری داشته باشین. امروزه همه ی مردم به طور مداوم با گوشی های همراه یا لپتابشون در حال جست و جو هستن. در واقع حدود 55% از مردم قبل از اینکه خریدی رو انجام بدن توی اینترنت در موردش تحقیق میکنن.

حدود 35% از افراد، به بیزینس هایی که فاقد وب سایت هستن اعتماد نمیکنن. از اونجایی که وب سایت شما 365 روز و 24 ساعته فعاله، هزاران (هزاران!!!) نفر میتونن با شما آشنا بشن و همینطور با شماره تلفن و آدرسی که توی سایت قرار میدین میتونن با شما تماس بگیرن، همین باعث میشه که کسب و کارتون با سرعت خیلی بالایی پیشرفت کنه.

البته خب ساخت یه وب سایت هزینه داره ممکنه با خودتون فکر کنین که "نه ارزشش رو نداره" یا "همین هزینه رو میتونم برای تبلیغات چاپی استفاده کنم"، اما باید بدونین که اگر از وب سایتتون به خوبی استفاده کنین میتونن بازگشت سرمایه خیلی خوبی هم داشته باشن.همونطور که در بالا گفتم حدودئ 35% از افراد به کسب و کار های بدون وب سایت اعتماد نمیکنن، بنابر این بله من معتقدم که هر بیزینسی حتما باید وب سایت داشته باشه.

 

پیشنهاد می شود مطلب : قیمت یک وبسایت به چیزهایی بستگی دارد؟ را بعد از این مطلب مطالعه کنید.

 

درباره طراحی وب نت کار

  • طراحی وب سایت اختصاصی، تضمینی برای مشتری بیشتر و ضریب سود هر شغل نسبت به رقبا است. گسترش هر زمینه کاری در مناطق بزرگ جغرافیایی و کاهش  هزینه های کاری و سرعت فروش 24ساعته به مشتری بدون وب سایت تقریبا امکانپذیر نیست. طراحی یک وب سایت خوب پرستیژ و اعتبار شما و اعتماد مشتری  را به شدت افزایش می دهد.