سوالات متداول

داشتن وب سایت به چه دردی میخورد؟

وب سایت برای شما بهترین ویترین و بزرگ ترین تبلیغات برای کسب و کار شما است . نت کار با تجربه ای ١١ ساله این امکان را به شما خواد داد که کسب و کار خود را به صورت حرفه ای رشد داده و آن را مدرنکنید.ادامه مطلب را در طراحی و ساخت وب سایت مشاهده کنید

چرا سایت ما در صفحه اول گوگل نمی آید؟

مرکز طراحی وب سایت نت کار می تواند سایت شما را طوری طراحی نماید که رتبه ی سایت شما در موتور های جستجو مخصوصا گوگل بالا باشد و  جزو نتایج اول باشید.ادامه مطلب را در بالابردن رتبه گوگل مشاهده کنید

امکانات ظاهری یک وب سایت خوب چیست؟

یک وب سایت خوب باید دارای هارمونی در رنگ ها ، عنوان خوانا ، دسترسی راحت به محتوا و گرافیکی زیبا و چشمگیر باشد . در طراحی وب سایت توسط نت کار به تمامی نکات بالا توجه کافی می شود .ادامه مطلب را در امکانات ظاهری وب سایت مشاهده کنید

امکان استفاده هرگونه امکانات محتوایی در سایت وجود دارد؟

بسته به حرفه ی شما اجرای هر یک از امکانات محتوایی که هر جای دیگر دیده اید توسط مرکز طراحی وب سایت نت کار قابل اجرا هستند.شما می توانید هر گونه امکاناتی که میخواید سفارش دهید و به سایت خود اضافه کنید .ادامه مطلب را در امکانات محتوایی طراحی وب سایت مشاهده کنید

آیا امکان استفاده از سایت های چند زبانه وجود دارد؟

مرکز طراحی وب سایت نت کار، میتواند برای شما سایتهایی طراحی نماید که در آن واحد به چند زبان اماده باشد به طوری که کاربر با انتخاب زبان مورد نظر خود بتواند آن سایت را به آن زبان ببیند.مخصوصا برای سایت های بین المللی که مخاطبانی با زبان های دیگر دارد این امر لازم تر است.ادامه مطلب را در زبان وب سایت مشاهده کنید.

آیا میتوان سایت خود را مدیریت کرد؟

شما بدون نیاز به دانش برنامه نویسی میتوانید سایت خود رامدیریت کنید و برای سایت خود مطالب و پست های مورد نظر خود را بگذارید.ادامه مطلب را در قابلیت مدیریت وب سایت مشاهده کنید.ادامه مطلب را در قابلیت های مدیریت وب سایت مشاهده کنید.

امکانات سیستم آزمون آنلاین چیست؟

 تعريف آزمون با قابليت تعيين وقت، تعيين تعداد سؤالات نهايي، تعيين نحوه‌ي تعريف داوطلبان (توسط مدير سيستم و يا خود داوطلب)، تعيين رندوم بودن و يا نبودن نمايش سؤالات آزمون، تعيين چينش به صورت راست به چپ (مثل فارسي) و يا چپ به راست (مثل انگليسي) هم براي سيستم و هم براي هر آزمون، تعيين نمره منفي و ...ادامه مطلب را در سیستم آزمون آنلاین رایگان فارسی مشاهده کنید.

امکان سازگاری سایت بر اساس موبایل و تبلت وجود دارد؟

طراحی وب سایت به صورت سازگار با موبایل یا ریسپانسیو (RESPONSIVE) تکنیکی است که نه تنها این مشکل را حل می کند، بلکه شکل سایت را در موبایل بسیار زیباتر و جذاب تر می کند.در طراحی سایت های مرکز طراحی وب سایت نت کار ، این امر در نظر گرفته شده.ادامه مطلب را در سازگاری وب سایت در تبلت و موبایل مشاهده کنید.

امکان تبدیل وب سایت به اپلیکیشن اندروید وجود دارد؟

اگر وب سایت خود را از این مرکز سفارش داده باشید با هزینه ی اندکی اپلیکیشن شما نیز دقیقا منطبق بر امکانات سایت شما میتواند در اختیار شما قرار گیرد.حتی اگر سایتتان را از جای دیگر سفارش داده اید نیز میتوانیم سایت شما را به اپلیکیشنی دقیقا شبیه آن تبدیل نماییم.ادامه مطلب را در طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید مشاهده کنید.

درباره طراحی وب نت کار

  • طراحی وب سایت اختصاصی، تضمینی برای مشتری بیشتر و ضریب سود هر شغل نسبت به رقبا است. گسترش هر زمینه کاری در مناطق بزرگ جغرافیایی و کاهش  هزینه های کاری و سرعت فروش 24ساعته به مشتری بدون وب سایت تقریبا امکانپذیر نیست. طراحی یک وب سایت خوب پرستیژ و اعتبار شما و اعتماد مشتری  را به شدت افزایش می دهد.