سه نکته مهم قبل از سئو کردن سایت

شما به عنوان یک وب مستر باید بتونین سایتتون رو برای موتور های جست و جوی گوگل سئو کنین ولی قبل از شروع کار باید به چند نکته توجه کنین:

 

1- تهیه هاست مناسب:

امروزه شرکت های فروش هاستینگ خیلی زیاد شدن و شما میتونین بهترین گزینه رو برای سایتتون انتخاب کنین. شما باید هاستی تهیه کنین که 

  • سرعت بالایی داشته باشه.
  • همیشه در دسترس باشه و قعطی نداشته باشه(اگه قطعی داشته باشه موتور های جست و جو نمیتونن به سایتتون بهتون اعتماد کنن).
  • امنیت بالایی داشته باشه.

 

 

2-طراحی صفحه اصلی مناسب:

وقتی که کاربری وارد سایتتون میشه اولین چیزی که میبینه صفحه اصلیه. پس شما باید همه ی اطلاعاتی که لازمه مشتری ببینه رو در صفحه اصلی قرار بدین، و علاوه بر اطلاعات مناسب باید طراحی مناسبی هم داشته باشه. طراحی زیبا باعث میشه که مشتری مدت بیشتری در سایت شما بمونه و در نتیجه وقت بیشتری دارین تا خودتون رو به مشتری معرفی کنین.

 

 

3-انتخاب دامنه مناسب:

دامنه سایتتون باید کوتاه و کلیدی باشه و همینطور ساده باشه تا در ذهن مخاطب بمونه. سعی کنین از دامنه هایی مثل com ، ir ، net ،org استفاده کنین. البته از نظر گوگل فرقی نداره ولی از نظر کاربران اهمیت بسیار بالایی داره. 

 

درباره طراحی وب نت کار

  • طراحی وب سایت اختصاصی، تضمینی برای مشتری بیشتر و ضریب سود هر شغل نسبت به رقبا است. گسترش هر زمینه کاری در مناطق بزرگ جغرافیایی و کاهش  هزینه های کاری و سرعت فروش 24ساعته به مشتری بدون وب سایت تقریبا امکانپذیر نیست. طراحی یک وب سایت خوب پرستیژ و اعتبار شما و اعتماد مشتری  را به شدت افزایش می دهد.