درباره طراحی سایت نت کار

طراحی وب سایت اختصاصی، تضمینی برای مشتری بیشتر و ضریب سود هر شغل نسبت به رقبا است. گسترش هر زمینه کاری در مناطق بزرگ جغرافیایی و کاهش هزینه های کاری و سرعت فروش ٢۴ساعته به مشتری بدون وب سایت تقریبا امکانپذیر نیست. طراحی یک وب سایت خوب پرستیژ و اعتبار شما و اعتماد مشتری را به شدت افزایش می دهد.
همه این ها را از ما بخواهید.

تیزر طراحی وب سایت :

مرکز طراحی وب سایت نت کار با 15 سال تجربه در زمینه طراحى وب سایت و صد ها نمونه طراحى شده و کسب آموزش ها و دوره هاي تخصصی و فوق تخصصی از مراکز داخلی و خارجی در زمینه طراحى وب سایت، توسط تیم مجرب آمادگی طراحى و پیاده سازى انواع سیستم هاى مدرن فرهنگى و شخصى و شرکتى و فروشگاهی و... شامل انواع ابزار هاى معرفى محصولات، ارائه فایل، فروش آنلاین، فرم و ارتباطات دوطرفه با مشترى، فروشگاه اینترنتى، معرفى شخص و شرکت و کارخانه و موسسه و...، گالرى عکس و فیلم و صدا و هر آنچه جاى دیگر دیده اید به صورت کاملا فارسى و قابل مدیریت آسان و مادام العمر و چند کاربره و صد ها امکانات دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

تیم تخصصی طراحی وب سایت

Our Proffessional Team
تیم ما

حرفه ای . دوستانه . متحد . منعطف . خلاق

علیرضا دلاوری

Never stop looking up

پوریا یاری

My code is Not bug free

محمدسینا محمدی

progress now
کیارش جانپروری

کیارش جانپروری

Together,We All Dream Big Dreams.

محمد صمدی آزاد

end code, but start life ;

جواد قیاسوند

tomorrow is in my hands

علی نوروزی

look for the light

سینا نیکان

.One life. live it

سجاد حسنی

never stop looking up

سید حسین حسینی

progress now
Certificates
PHP - CSS -SQL - HTML - jQuery - server side scripting language - Structured Query Languages - Cascading Style Sheets - content management systems - web application frameworks - cross platform JavaScript library - web graphic design - interface design و...

Best Surf School 2018

European Surfing Association

Certificate of Excellence 2018

درباره طراحی وب نت کار

  • طراحی وب سایت اختصاصی، تضمینی برای مشتری بیشتر و ضریب سود هر شغل نسبت به رقبا است. گسترش هر زمینه کاری در مناطق بزرگ جغرافیایی و کاهش  هزینه های کاری و سرعت فروش 24ساعته به مشتری بدون وب سایت تقریبا امکانپذیر نیست. طراحی یک وب سایت خوب پرستیژ و اعتبار شما و اعتماد مشتری  را به شدت افزایش می دهد.